در باره ما

پرنـــده جنـــگل   jungle bird

شنیدم که چون قوی زیبا بمیرد     فریبنده زاد و فریبا بمیرد

پرنده جنگل کار خود را در سال ۱۳۸۸ به عنوان وبلاگ پرنده جنگل با موضوع حیوانات خانگی و پرندگان زینتی به خصوص ماکیان زینتی شروع کرد و با ارائه مطالب ساده ولی علمی کاربردی و معرفی انواع گونه های حیوانات خانگی و ماکیان زینتی(طاووس، قرقاوول و مرغ و خروس زینتی) و با هدف اشائه فرهنگ نگهداری از ماکیان زینتی به عنوان حیوان خانگی توانست مورد استقبال دوستداران پرندگان زینتی قرار گیرد.

 در حال حاضر با تاسیس سایت رسمی پرنده جنگل امید است با همکاری همه شما عزیزان و دوستداران حیوانات خانگی و پرندگان زینتی بتوانیم هر چه بهتر در این راه قدم برداریم ، دست تمامی اساتید و دوستان را در این رابطه به گرمی می فشاریم امید است پرنده جنگل مکانی برای دوستاران حیوانات خانگی و خرید و فروش انواع حیوانات خانگی و مرجعی برا کسب اطلاعات و به اشتراکگذاری مطالب و مقالات در این پیرامون شود.

بازدیدکننده گرامی لطفآ برای حمایت از ما در سایت عضو شوید و در پیشرفت هر چه بهتر آن ما را یاری کنید.

در صورتی که می خواهید به عنوان نویسنده با ما همکاری کنید ، لطفاً بعد از نام نویسی از طریق ایمیل مدیر سایت ، درخواست تعقیر نقش از کاربر به نویسنده ، را ارسال نمایید.

در صورت تمایل می توانید مقالات ، مطالب و عکس های خود را در رابطه با موضوع حیاط وحش ، حیوانات خانگی و پرندگان زینتی را در سایت پرنده جنگل از طریق امکانپست مهمان ارسال نمایید و مطالب خود را با دیگر کاربران و بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید.

در ضمن  با عضویت در سایت پرنده جنگل می توانید آگهی خرید / فروش حیوانات خانگی خود را به صورت رایگان در سایت ارسال نمایید ، برای ارسال اگهی حیوانات خانگی و پرندگان خود می توانید در سایت عضو شوید و از طریق امکان ارسال پست مهمان آگهی خود را در سایت درج نمایید و یا آگهی فروش حیوان خانگی خود را به همراه عکس ، توضیحات و قیمت پیشنهادی به ایمیل ما ارسال نمایید تا به صورت رایگان در سایت قرار گیرد.

لطفاً در صورتی که سایت و یا وبلاگ دارید ، برای حمایت از  پرنده جنگل با مهربانی لینک سایت ما را در وبگاه خود قرار دهید.

با تشکر:

پرنده جنگل

site: junglebird.ir

Email1: junglebird.ir@gmail.com

Email2: info@junglebird.ir

۰۹۳۸۶۱۰۷۸۰۰ :Tel

 

اشتراک گذاری...